آخرین خبر/ مدیرعامل موسسه علوم قرآنی یاسین گفت: کلاس‌های قرآن خانگی با اعزام مربیان قرآنی در هر محله برگزار می شود.

معصومه وجدانی، مدیرعامل موسسه علوم قرآنی یاسین با اشاره به اهمیت برگزاری مستمر کلاس های قرآنی با محوریت آموزش و‌ ترویج فرهنگ قرآنی، اظهار کرد: موسسه علوم قرآنی یاسین با شناسایی و تقویت ظرفیت بانوان در هر محله و اعزام مربیان قرآنی این‌کلاس ها را با جدیت دنبال می کند.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در راستای اهمیت آموزش‌ قران کریم، تصریح کرد: تقویت فرهنگ قرآنی در جامعه موجب تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.
مدیرعامل موسسه علوم قرآنی یاسین خاطرنشان کرد: در حال حاضر موسسه علوم قرآنی یاسین و دفتر فعالان جبهه فرهنگی اجتماعی به دنبال رصد و شناسایی بانوان فعال قرآنی در محلات است که پس از آن،‌ با استفاده از ظرفیت هر محله با ایجاد کانون های قرآنی فعالیت ها ادامه می یابد.
وجدانی با بیان اینکه نباید شیوع ویروس کرونا مانع و سدی در برابر کلاس های قرآنی شود، عنوان کرد: موسسه علوم قرآنی یاسین از بدو شیوع کرونا، با فعالیت هایی از قبیل تولید ماسک، ضد عفونی معابر و برگزاری جلسات مجازی قرآنی گام مهمی در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی برداشته است.
این فعال قرآنی در پایان از بانوان فعال در زمینه های فرهنگی و مذهبی خواست تا با مراجعه به دفتر موسسه علوم قرآنی یاسین و تکمیل فرم علاقمندی، همکاری‌های لازم را با این موسسه داشته باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today