باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان و آران وبیدگل بستری شدند.

سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تاکنون ۷۸ هزار و ۲۲۵ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: پنج هزار و ۵۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۵۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۷ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل، دو نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل تهران و ۳۸ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۷ سال و حداقل سن بستری ۲۱ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۵۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان هفت نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد چهار نفر اهل آران و بیدگل و سه نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۱ سال و حداقل سن بستری ۳۷ سال است.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۹۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۶۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۳ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان هستند.
مروجی تصریح کرد: ۵۴ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان هستند.
وی توضیح داد: دو مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که دو مرد ۷۳ و ۶۲ بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۹۰ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش پنج هزار و ۵۵ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today