تسنیم/ مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: عرضه مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت هر کیلو ۱۵ هزار تومان در استان کرمانشاه آغاز شد.

اسماعیل پرویزی‌فر، مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه با اشاره به افزایش قیمت مرغ در چند روز گذشته اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار و حمایت از مصرف‌کنندگان به ویژه اقشار آسیب‌پذیر از امروز به صورت گسترده در شهر کرمانشاه و شهرستان‌های دیگر به توزیع مرغ منجمد اقدام می‌شود.
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه عنوان کرد: هر کیلو مرغ منجمد برای مصرف‌کننده نهایی 15 هزار تومان است و توزیع تا زمان رسیدن بازار به تعادل ادامه دارد. وضعیت ذخایر شرکت بسیار مناسب است و براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار گروه‌های هدفی برای مرغ منجمد تنظیم بازار در نظر گرفته شده است.
وی افزود: مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، تعاونی‌های کارگری، کارمندی و نیروهای مسلح، فروشگاه‌های منتخب و بزرگ با تمرکز بر مناطق حاشیه شهر از گروه‌های هدف هستند.
پرویزی‌فر با بیان اینکه مراکز عرضه باید پلاکارد نصب کنند بیان کرد: مقرر شده نظارت قوی از سوی بازرسان صنعت و معدن از این مراکز انجام شود که با قیمت مصوب به دست مصرف‌کننده برسد و در چند روز آینده آدرس مکان‌های عرضه اطلاع‌رسانی می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today