تسنیم/ استاندار لرستان با اشاره به افزایش بی سابقه بستری‌هایی کرونایی در لرستان گفت: وضعیت استان از نظر ابتلا به ویروس کرونا وخیم است.

سید‌موسی خادمی، استاندار لرستان عصر امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با وضعیت کرونایی استان لرستان اظهار داشت: از آنجا که در روزهای اخیر شیوع ویروس کرونا در لرستان شدت بالایی پیدا کرده ‌می‌توان ایام را بدترین روزهایی مقابله با کرونا دانست.
وی با اشاره به وضعتی فوق العاده لرستان از نظر بیماری کرونا افزود: آمار بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها افزایش یافته به طوری‌که تعداد بیماران کرونایی بستری شده به حد بی‌سابقه‌ای رسیده است.
استاندار لرستان با بیان اینکه هم اکنون 126 بیمار در آی‌سی‌یو بستری هستند عنوان کرد: ظرفیت تخت‌های عادی بیمارستان‌های استان لرستان  نیز تقریبا پر شده است.
وی بیان کرد: متاسفانه آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در هفته اخیر روزانه بیش از 3 یا 4 برابر هفته‌های قبل افزایش یافته است.
خادمی با توجه به وضعیت فوق‌العاده لرستان از نظر بیماری کرونا و کمبود امکانات درمانی به مردم توصیه می‌کنیم در اماکن عمومی حتما از ماسک استفاده کنند و جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند، همچنین از حضور در اجتماعات بپرهیزند و و به هیچ عنوان در مراسم عروسی و ختم شرکت نکنند.
وی با بیان اینکه وضعیت لرستان از نظر بیماری کرونا هم‌اکنون وخیم است، گفت: پسندیده نیست که برخی از مردم در این ایام در مراسم عروسی و ختم شرکت کنند چون با توجه به قدرت گسترده انتشار ویروس این موضوع به قیمت جان انسان‌ها تمام می‌شود.
استاندار لرستان تصریح کرد: از اقشار مختلف مردم انتظار می‌رود در این روزهای سخت با تعامل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به حفظ جان و سلامت همنوعان خود کمک کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today