باشگاه خبرنگاران/ معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا به مسافرانی که از شهر‌های مختلف کشور به بندرعباس سفر کنند، هیچ‌گونه خدماتی ارائه نخواهد شد.

اسماعیل موحدی نژاد، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس اظهار کرد: وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان هرمزگان و شهر بندرعباس بسیار نگران کننده است و طبق مصوبه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا همه بوستان‌های شهر بندرعباس تا عادی شدن شرایط تعطیل هستند.
وی با اشاره به اینکه این تصمیم به منظور حفظ سلامت شهروندان و هموطنان گرفته شده است، افزود: به مسافرانی که از شهر‌های مختلف به بندرعباس سفر کنند، هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: روشنایی بوستان‌های ساحلی بندرعباس همچنان قطع است و ارائه خدمات بهداشتی به مسافران نیز متوقف شده است.
موحدی نژاد ادامه داد: برپایی چادر نیز در بوستان‌های بندرعباس ممنوع است و شهروندان در صورت مشاهده نصب چادر توسط مسافران در بوستان‌ها و یا حاشیه خیابان‌ها موضوع را به شماره ۱۳۷ شهرداری بندرعباس اطلاع دهند.
وی بیان کرد: هرمزگانی‌ها همیشه مهمان نواز بوده اند، اما حفظ سلامت هموطنان در شرایط فعلی واجب‌تر از خدمت رسانی به آنان است.
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا هموطنان در شرایط فعلی از سفر به استان هرمزگان و شهر بندرعباس خودداری کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today