ایرنا/ رئیس اداره ورزش و جوانان دلفان گفت: ۱۴ باشگاه ورزشی متخلف این شهرستان به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری از ویروس کرونا پلمب شد.

مسلم یوسفی، رئیس اداره ورزش و جوانان دلفان روز چهارشنبه اظهار داشت: همزمان با شیوع موج جدیدکرونا و تعطیلی اماکن ورزشی برای جلوگیری از انتشار این ویروس، ۲۵ فقره بازرسی از اماکن ورزشی شهرستان انجام شده است.
وی گفت: پیرو اطلاعیه اداره کل ورزش و جوانان لرستان مبنی بر تعطیلی تمامی باشگاه‌های دولتی تا اطلاع ثانوی،‌ بازرسی اماکن ورزشی دلفان روزانه تا عادی شدن شرایط ادامه دارد و با متخلفان برخورد جدی و قانونی می شود.
رییس اداره ورزش و جوانان دلفان گفت: بسیاری از باشگاه های ورزشی شهرستان در مکان اجاره ای هستند که با شیوع بیماری و تعطیلی فعالیت های ورزشی، ۲۱ باشگاه آقایان و هشت باشگاه ویژه خانم ها متضرر شده اند.
یوسفی افزود: همزمان با شیوع ویروس کرونا اولین مجموعه هایی که داوطلبانه  اقدام به تعطیلی اماکن خود کردند، باشگاه های ورزشی بودند و کلاس های ورزش تابستانه هم به طور کامل لغو شد.
وی اظهار داشت: با لغو برنامه های ورزشی اوقات فراغت تابستانه به ظرفیت ۱۰ هزار نفر در ۲۸ رشته مناطق شهری و روستایی این شهرستان هیچ درآمدی نصیب مریبان نشد و تسهیلات جبران خسارت کرونا به افرادی که فاقد مدرک مربیگری رسمی یا مجوز رسمی تاسیس اماکن ورزشی هستند تعلق نگرفت.
دلفان چهار هزار ورزشکار سازمان یافته و ۲۸ هیات ورزشی فعال دارد.

 

 
 
  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today