تسنیم/ مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان گفت: تا کنون ۲۲۹ مرکز نیکوکاری در استان برای جمع‌آوری کمک‌های خیران و کمک بیشتر به نیازمندان راه‌اندازی شد.

عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان عصر امروز در مراسم افتتاح مرکز جدید نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی استان گلستان اظهار داشت: کمیته امداد تاکنون 228 مرکز نیکوکاری را در استان افتتاح کرده و با راه‌اندازی این مرکز به همت فعالان اقتصادی تعداد کل آن به 229 می‌رسد.
وی به ارائه آماری از کمک‌های مراکز نیکوکاری استان پرداخت و گفت: در 6 ماه نخست امسال، بیش از 46 میلیارد ریال توسط مراکز نیکوکاری به کمیته امداد، کمک‌رسانی و با این مبلغ بخشی از نیازهای افراد تحت پوشش برطرف شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با تقدیر از کمک‌های مادی و غیرمادی اتاق بازرگانی در زمان سیل و شیوع ویروس کرونا بیان داشت: اتاق بازرگانی در زمان سیل سال گذشته خدمات بسیاری داشتند از جمله ساخت 50 واحد مسکونی در گمیشان، 15 واحد مسکونی در روستای قلعه قافه مینودشت، یک مدرسه در گمیشان، زمین چمن ورزشی، طبخ و توزیع روزانه 20 هزار پرس غذای گرم به مدت 80 روز و اعطای تمامی امکانات لجستیکی در دوران سیل بخشی از کمک های فعالان اقتصادی استان بود.
بابایی به حمایت‌های این مراکز از نیازمندان در دوران کرونا اشاره کرد و گفت: هم اکنون که در دوره شیوع کرونا هستیم، این مراکز 40 دستگاه تنفسی به ارزش 8 میلیارد تومان در اختیار بیمارستان‌ها قرار دادند، صدها هزار ماسک و 50 هزار سبد غذایی تهیه و توزیع کردند.
وی ادامه داد: همچنین 200 دانش آموز کم بضاعت نیز مورد حمایت مراکز نیکوکاری قرار گرفتند و قرار است تمامی بیماران دیالیزی به طور مرتب مستمری ماهیانه دریافت کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today