ایرنا/ مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مرکزی گفت: روند رو به رشد بیماران کرونایی موجب شده که حلقه مدیریت ارشد این استان اعمال محدودیت‌های بهداشتی و فعالیت حوزه‌های مختلف را برای یک هفته دیگر در این خطه تمدید کنند.

مسعود فراهانی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مرکزی در این باره گفت: وضعیت استان مرکزی در شیوع ویروس کرونا همچنان قرمز است و شمار بالای مبتلایان موجب شده که در هفته پیش رو محدودیت‌ها از قبیل دورکاری ادارات و تعطیلی برخی مراکز  تداوم یابد.
وی توضیح داد: اوضاع استان در شیوع کرونا مطلوب نیست و به همین علت تمام مدارس، مهدهای کودک و باشگاه‌های ورزشی استان این هفته نیز تعطیل خواهند بودو با صنوف و حوزه‌هایی که از این دستور کوتاهی کنند، برخورد قاطع می‌شود.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: با وجود الزامی شدن استفاده از ماسک از در منزل، هنوز برخی افراد  نسبت به این مهم بی‌توجه هستند و به‌منظور حفظ سلامتی مردم با متخلفان برخورد خواهد شد.
فراهانی در خصوص دورکاری کارمندان ادارات گفت: در هفته پیش رو  تنها دو سوم کارمندان موظف به حضور در محل کار خود هستند و یک سوم دیگر باید بدون حضور فیزیکی در محل کار وظایف خود را از منزل انجام دهند.

  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today