باشگاه خبرنگاران/ پزشک تیم فوتبال شهرخودرو گفت: نتیجه آزمایش کرونای پنج بازیکن تیم فوتبال شهرخودرو خراسان مثبت اعلام شد.

بر اساس اعلام باشگاه شهرخودرو، پس از انجام تست PCR در اولین جلسه تمرینی اعضای تیم شهرخودرو در مشهد، ابتلای پنج بازیکن این تیم به ویروس کرونا مثبت اعلام شد.
علی اعظم معادی پزشک تیم فوتبال شهرخودرو گفت: در حالی که فاصله زیاد تا شروع لیگ برتر نداریم، به رغم سخت‌گیری و رعایت شدید شیوه نامه های بهداشتی، علی نعمتی، امید منصوری، میلاد فراهانی، علی طاهران و امیرحسین نعمتی دچار بیماری کرونا شده و به قرنطینه رفته‌اند.
او از اقدامات پزشکی مورد نیاز برای بهبود کامل بازیکنان مبتلا خبر داد و افزود: تمامی دارو‌های تقویتی و مورد نیاز این بازیکنان را به قرنطینه آنان ارسال کرده‌ایم تا سلامتی کامل به جمع اعضای تیم بازگردد.
پزشک تیم فوتبال شهرخودرو ادامه داد: علی سامره و محمد نوازی، مربیان تیم شهرخودرو که نتیجه آزمایش کرونای آن‌ها در هفته گذشته و در اردوی تهران مثبت اعلام شده بود در حال گذراندن دوران قرنطینه خود هستند و هنوز به تمرینات بازنگشته‌اند.
معادی بیان کرد: این در حالی است که به تازگی این تیم از اردوی آماده سازی خود از تهران بازگشته و اولین گروه از بازیکنان جدید شهرخودرو دیروز به همراه حسین بادامکی سرپرست این تیم در هیات فوتبال خراسان رضوی حضور یافته و قرارداد‌های خود را با این تیم به طور رسمی ثبت کردند.
وی تصریح کرد: صادق صادقی، آزاد جعفرزاده، رضا یزدان‌دوست، دانیال محمودی، معراج پورتقی، محمدعرفان معصومی و بابک سلامت بازیکنانی هستند که قرارداد‌های خود را با باشگاه شهرخودرو به امضا رساندند.
بر این اساس تیم فوتبال شهرخودرو در هفته اول این رقابت‌ها میزبان تیم ماشین‌سازی تبریز خواهد بود.
با اعلام سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال از ۱۰ به ۱۶ آبان تغییر کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar