باشگاه خبرنگاران/ رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز، وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و وقوع طوفان شن در مناطق شرقی استان کرمان پیش بینی می‌شود.

حمیده حبیبی، رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه امروز آسمان استان کرمان، صاف تا کمی ابر است، ابراز کرد: امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک در شرق و وقوع طوفان شن در این مناطق، پدیده غالب است.
وی افزود: شدت طوفان شن در شهرستان‌های فهرج و ریگان در شرق و شهر زهکلوت در جنوب شرق استان کرمان بیشتر است.
حبیبی با اشاره به اینکه کاهش کیفیت هوا، کاهش دید افقی و احتمال اختلال در تردد مسیر‌های این مناطق دور از انتظار نیست، بیان کرد: رانندگانی که قصد تردد از این مسیر‌ها را دارند از شرایط جاده‌ها با خبر باشند.
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان اظهار کرد: این شرایط جوی تا روز یکشنبه در مناطق شرقی استان کرمان حاکم است.
حبیبی گفت: در حالی که مردم منوجان در ۲۴ ساعته گذشته با ۳۴ درجه‌ سانتیگراد، گرم‌ترین روز در استان کرمان را پشت سر گذاشته اند، لاله زار با سه درجه سانتیگراد سردترین نقطه بوده است. 
وی حداقل دمای امروز شهر کرمان را سه درجه‌ سانتیگراد اعلام و تصریح کرد: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۲۳ درجه سانتیگراد می‌رسد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmEAo3yl6Zm8Ow
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar