صدا و سیما/ رئیس ستاد کرونای شهرستان مهریز از اعمال محدودیت‌های کرونایی تا نهم آبانماه در مهریز خبر داد.

رضا زارع‌زاده، رئیس ستاد کرونای شهرستان مهریز در نشست اضطراری کرونا گفت: با توجه به وضعیت فعلی و به دلیل اهمیت حفظ جان و سلامتی مردم، برخی از محدودیت‌های گذشته مجددا در شهرستان مهریز اعمال خواهد شد. 
وی افزود: همه نهاد‌ها، ادارات، دستگاه‌ها موظف به اجرا و نظارت بر رعایت پروتکل‌ها هستند و سعی شود کسانی که رعایت نمی‌کنند از ارائه خدمات به آنان خودداری شود و در صورت نقض این قانون با کارمند ارائه کننده خدمات و مدیر دستگاه طبق آیین تخلفات اداری برخورد می‌شود.
رئیس ستاد کرونای شهرستان مهریز تاکید کرد: مسیر ییلاقات شهرستان مهریز(دهستان‌های تنگ چنار و میانکوه مهریز) مسدود می‌باشد و نیروی انتظامی به طور جدی با تردد‌های غیر ضرور برخورد خواهد کرد.
زارع زاده اظهار داشت: برگزای هرگونه مراسم‌های تجمعی و عزاداری در آرامستان‌ها و دیگر اماکن سطح شهر ممنوع می‌باشد و ساعت کلیه اصناف مهریز تا ساعت ۲۰ شب و کلیه رستوران‌ها مجوزی برای پذیرایی در داخل رستوران‌ها ندارند.
وی افزود: تفرجگاه غربالبیز مهریز و کوهریگ تا نهم آبان مسدود است و همچنین محدودیت‌هایی در بوستان‌ها و پارک‌های مهریز توسط شهرداری اعمال می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز در این نشست رعایت پروتکل‌های بهداشتی، پوشیدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را مهمترین راه مقابله با این ویروس برشمرد.
پورمازار افزود: انتظار می‌رود مردم از شب نشینی‌های خانوادگی، تجمعات غیر ضرور و حضور در تجمعات و مراسمات و سفر به مناطق ییلاقی شهرستان پرهیز کرده و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را جدی تلقی کنند.


 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today