فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طی شبانه‌روز گذشته ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.

شهرام حبیب‌زاده، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این باره اظهار کرد: طی شبانه‌روز گذشته ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.
وی افزود: در حال حاضر تعداد ۲۹۹ بیمار در مراکز درمانی استان اردبیل بستری هستند که نسبت به دیروز افزایش یافته و از این تعداد ۶۲ بیمار در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بیان کرد: همچنین در شبانه‌روز گذشته ۴۸ بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند و بدین ترتیب شمار کل بهبودیافتگان کرونایی استان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون، به ۷ هزار و ۶۶۷ نفر رسید.
وی ادامه داد: هم‌اکنون وضعیت شهرستان‌های اردبیل و مشگین‌شهر همچنان قرمز بوده و شهرستان‌‌ پارس‌آباد در وضعیت هشدار قرار دارد و سایر شهرستان‌های استان اردبیل نیز در وضعیت زرد هستند.
حبیب‌زاده گفت: با توجه به افزایش شمار بستری‌ها طی روزهای اخیر، از عموم هم‌استانی‌ها درخواست می‌کنیم تا رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده‌ از ماسک را جدی گرفته و در اولویت خود قرار دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today