باشگاه خبرنگاران/ معاون اجتماعی بهزیستی اصفهان گفت: فرد منتشر کننده خبر نوزاد رها شده در فضای مجازی، به تماس های مددکار ما برای پیگیری صحت عکس پاسخ نداده است.

مجتبی ناجی، معاون اجتماعی اداره‌کل بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه در حال بررسی صحت تصویر نوزاد رها شده در اصفهان هستیم، ابراز کرد: فرد منتشر کننده خبر نوزاد رها شده هنوز به تماس و پیام‌های مددکار ما برای پیگیری صحت و سقم این عکس پاسخ نداده است.
وی افزود: این موضوع را از طریق مراجع مربوطه پیگیری کردیم که منبع انتشار این پیام را شناسایی کنیم تا پس از شناسایی از طریق مددکار مربوطه با این فرد ارتباط برقرار کنیم، اما چون این فرد شماره مددکار ما را می‌شناسد دیگر به تماس‌های او پاسخ نداد.
معاون اجتماعی اداره‌کل بهزیستی استان اصفهان افزود: در ادامه برای این فرد پیامکی ارسال شد تا درباره مطلبی که منتشر کرده توضیح دهد که هنوز این کار را انجام نداده است و به همین دلیل ناگزیر شدیم مکاتبه‌ای با پلیس فتا داشته باشیم تا از طریق پلیس فتا درباره صحت و سقم این پیام بررسی لازم صورت گیرد.
ناجی ادامه داد: تا این مرحله برداشت من این است که این خبر کذب است و به هر حال چنانچه صحت داشت، منبع تولید آن با ما ارتباط برقرار می‌کرد همان‌گونه که در گذشته و در موارد مشابه با مددکار ما در مناطق حاشیه‌ای اصفهان ارتباط می‌گرفت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today