باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی خمینی شهر از کشف ۳ میلیارد ریال از مخفیگاه سارقان در این شهرستان خبر داد.

غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال از منازل، مغازه و کارگاه‌های خصوصی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و تحقیقات گسترده رد پای یک باند سه نفره سارقان سابقه دار را در این سرقت‌ها به دست آورده و پس از شناسایی مخفیگاه دو نفر از این سارقان، طی یک عملیات ضربتی و هوشمندانه با هماهنگی مقام قضایی این افراد را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با اشاربه کشف سه دستگاه خودروی سرقتی و تعداد زیادی اقلام و اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان، گفت: ارزش اموال مکشوفه در این عملیات براساس اعلام کارشناسان مربوطه ۳ میلیارد ریال است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با اعتراف متهمان مخفیگاه نفر سوم این باند در یکی از شهر‌های استان البرز شناسایی و ماموران طی نیابت قضایی به محل اعزام و وی را دستگیر کردند.
براتی با بیان اینکه تاکنون ارتکاب هفت فقره سرقت توسط متهمان کشف شده، گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today