باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از دستگیری عروس خانواده که اقدام به خالی کردن حساب پدر همسر خود کرده بود، خبر داد.
 
سرهنگ اسماعیل زراعتیان، فرمانده انتظامی شهرستان کازرون درباره دستگیری عروسی که حساب بانکی پدر همسرش را در کازرون خالی کرد، اظهار کرد: فرد میانسالی با مراجعه به پلیس فتا شهرستان کازرون بیان کرد شخصی ناشناس ضمن هک کردن حساب بانکی، اقدام به برداشت ۱۲۰ میلیون ریال از حساب من کرده است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی موفق شدند در این خصوص یک نفر خانم که همسر پسر شاکی بود را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی او را دستگیر کنند.
سرهنگ زراعتیان تصریح کرد: متهم پس از مشاهده ادله پلیس لب به اعتراف گشود و اظهار کرد به علت مشکلات مالی رمز گوشی موبایل پدر همسرم را بدست آوردم و مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال از طریق همراه بانک از حساب او برداشت کردم.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از شهروندان خواست برای جلوگیری از برداشت‌های غیر مجاز، رمز عبور و کد‌های شخصی را در اختیار دیگران قرار ندهند و در صورت بروز هرگونه مشکل در فضای مجازی، آن را از طریق شماره تلفن ۰۷۱۴۲۲۲۲۵۴۴ اطلاع رسانی کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online