باشگاه خبرنگاران/ فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در سواحل شهرستان میناب خبر داد.

سردار حسین دهکی، فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق مواد مخدر در طول نوار مرزی ساحلی، مرزبانان هرمزگان با همکاری اطلاعاتی مرزبانان سیستان و بلوچستان از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در منطقه ساحلی کرتان شهرستان میناب مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله مشخص شد و مرزبانان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی منطقه مورد نظر را تحت کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی مرزبانی هرمزگان، محموله مواد مخدر را کشف کردند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در این عملیات هدفمند، مرزبانان در پاکسازی منطقه ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.
سردار دهکی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار مرزبانان قرار دارد، افزود: مرزبانان استان، با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط مرزی کشور، اجازه نمی‌دهند که قاچاقچیان مواد مخدر در هیچ نقطه‌ای احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد مرزبانی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی با آنان قاطعانه خواهد بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today