باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف ۱۳۰ هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد.

حمیدرضا اکبری، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در تشریح این خبر عنوان کرد: ماموران یگان امداد حین گشت زنی در اتوبان دستجردی به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و دستور توقف می‌دهند و خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر می‌کنند.
وی با بیان اینکه از این خودرو ۱۰۰ هزار نخ سیگار قاچاق کشف شده است، عنوان کرد: خودرو به همراه متهم و بار مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به کلانتری ۲۱ تحویل داده شد.
این مقام انتظامی از عملیات دیگری توسط ماموران پایگاه اطلاعاتی خبر داد و افزود: ماموران آن یگان با دریافت خبری مبنی بر نگهداری کالای دخانی قاچاق در یک انبار رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: ماموران پس از بررسی موضوع و اطمینان از درستی آن طی هماهنگی قضایی در بازرسی از محل تعداد ۳۰ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق با مارک‌های مختلف را کشف و یک نفر را در این خصوص دستگیر کردند.
اکبری مبارزه با کالای قاچاق را یکی از اولویت‌های پلیس عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی در راستای عمل به فرامین فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) به صورت شبانه روزی در تلاش است تا عرصه را بر قاچاقچیان کالا و ارز تنگ کند.
وی با بیان اینکه در مجموع دو عملیات تعداد ۱۳۰ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق کشف و ذو نفر دستگیر شد در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر مورد مشکوک و یا انبار کردن کالا ها‌ی قاچاق در مکان‌های غیر متعارف موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today