برنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان و آران و بیدگل بستری شدند.

سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تاکنون ۸۰ هزار و ۸۵۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: پنج هزار و ۲۱۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۲۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۲۵ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، چهار نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل و ۱۸ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۹ سال و حداقل سن بستری ۲۵ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۲۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان چهار نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد همگی اهل آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۷۸ سال و حداقل سن بستری ۳۵ سال است.
او ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۹۸ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۷۰ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۸ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: ۵۴ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
وی توضیح داد: هفت مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که سه زن ۷۰، ۷۴ و ۷۸ ساله و چهار مرد ۵۹، ۸۰، ۸۲ و ۹۷ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۴۳ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش پنج هزار و ۳۳۳ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today