برنا/ بر اساس اعلام کانون بانک‌های خصوصی، ساعت کار بانک‌های خصوصی از روز دوشنبه پنجم آبان ماه تا پایان ماه جاری تغییر کرد.

با توجه به اعمال برخی محدودیت ها در پی شیوع ویروس کرونا، کانون بانک های خصوصی طی اطلاعیه ای به اعضای خود از ساعات کاری جدید بانک های خصوصی تا پایان آبان ماه سال جاری خبر داد.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
ضمن ارسال تصویر نامه شماره ۳۴۴۰۱/۱/۹۹ مورخ سوم آبان ماه ۱۳۹۹ استاندار محترم تهران از تمامی اعضای محترم در خواست می شود اجازه فرمایند ۵۰ درصد از کارکنان شعب و واحدهای اداری در استان تهران و ۳۰ درصد آنان در سایر استان‌ها از طریق نوبت بندی و یا دورکاری نسبت به ارائه خدمات خود تا پایان آبان ماه سال جاری اقدام فرمایند.
بدیهی است تعیین ساعات کار کارکنان تمامی واحدها از شنبه تا چهارشنبه بعد از ساعت ۷:۳۰ بامداد و حداکثر تا ساعت ۱۴:۳۰ بعدازظهر و پنج شنبه ها تا ساعت ۱۳ در اختیار مدیریت محترم هر یک از بانک‌ها و موسسات اعتباری بوده و پذیرش مراجعین نیز از ساعت هشت تا ۱۴ و پنج‌شنبه ها از ساعت هشت الی ۱۲:۳۰ خواهد بود.
لازم به ذکر است؛ با صدور این اطلاعیه الزامی است، در تهران ۵۰ درصد کارکنان بانک ها و در شهرستان ها ۷۰ درصد کارکنان در محل خدمت خود حاضر بوده و مابقی نیز از طریق نوبت بندی و یا دورکاری نسبت به ارائه خدمات خود تا پایان آبان ماه سال جاری اقدام فرمایند.