رکنا/ جوان کفترباز که از منازل همسایه هایش در منطقه ذوالفقاری آبادان سرقت کرده بود دستگیر شد.

در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل طی یک هفته در خیابان ذوالفقار 41 منطقه ذوالفقاری آبادان موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین به صورت ویژه در دستور کار مأمورین دایره مبارزه باسرقت پلیس آگاهی آبادان قرار گرفت. 
مأمورین با استفاده از منابع اطلاعاتی، مخبرین و همچنین بازبینی دوربین های مداربسته متوجه شدند سرقت ها توسط فردی سابقه دار و کفترباز که ساکن خیابان ذوالفقار41 است صورت گرفته است.
در همین راستا مأمورین دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی آبادان ساعت 6 صبح روز پنجشنبه اول آبان ضمن هماهنگی با مقام قضایی جهت دستگیری متهم اقدام کردند.
متهم که در آن وقت صبح روی پشت بام در حال کفترپرانی بود به محض رویت مامورین از روی پشت بام به پایین پرت و بلافاصله دستگیر شد. او با سنگ به مامور حمله ور شد و مامور به صورت جزئی مصدوم شد.
با سر و صدای متهم خانواده اش از خواب بیدار شده و به کمک او آمدند و اقدام به سنگ پرانی به سمت مامورین کردند که با هوشیاری مأمورین متهم دستگیر و به پلیس آگاهی آبادان تحول داده شد.
در بازرسی از مخفیگاه متهم نیز لوازم سرقتی متعلق به مالباختگان کشف شد.
گفتنی است؛ تمامی اهالی خیابان ذوالفقار 41 که از سرقت ها و مردم آزاری متهم خسته شده بودند برای دستگیری متهم به کمک مامورین آمدند.
متهم در بازجویی های پلیس به چندین فقره سرقت منزل از همسایگانش اعتراف کرد.
او با بیان اینکه در یک هفته اخیر از راه پشت بام منزل خود از منزل 3 نفر از همسایگان سرقت کرده است، گفت به بهانه کفتربازی منازل همسایگان را چک می کرده و زمانیکه از خالی بودن خانه ها اطمینان پیدا می کرده است وارد منازل شده و اقدام به سرقت منزل کرده است.
متهم پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی تحویل داده شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today