باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از جان باختن دو تن و مجروح شدن دو نفر دیگر بر اثر واژگون شدن یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور "داران" به "تیران" خبر داد.

حسین پورقیصری، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ماموران پلیس راه نجف آباد در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در محور "داران" به "تیران" بعد از "کُرد عُلیا" بلافاصله به محل اعزام و به بررسی حادثه پرداختند.
وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری سمند از جاده منحرف و دچار واژگونی شده که در این حادثه یکی از سرنشینان بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان باخت و سه سرنشین دیگر خودرو مجروح و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه یکی از مجروحان این حادثه براثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست داد، اظهار کرد: علت وقوع این حادثه برابر بررسی کارشناسان تصادفات این پلیس، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه تشخیص داده شده است.
وی گفت: به رانندگان توصیه می‌کنیم از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کرده و در هنگام رانندگی تمام حواس خود را به جلو معطوف کنند و از انجام دادن هر گونه عملی که باعث عدم تمرکز آنان می‌شود، بپرهیزند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today