ایسنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد مراجعان سرپایی با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در اورژانس بیمارستان ها به ۷۱۴ نفر رسیده که یک آمار جدید در استان است.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان از ثبت رکورد جدید موارد مثبت ابتلا به کرونا و مرگ در استان خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۵ مورد مثبت جدید کرونا و مرگ ۱۳ نفر در همدان به ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۸ نفر در بخش عادی و ۱۸ نفر در ICU بستری شدند و حال ۴۳ نفر وخیم گزارش شده است، افزود: تعداد موارد قطعی ابتلا به کروناویروس در استان همدان به ۶۰۷۴ مورد رسیده که ۴۷۳۵ مورد بهبود یافته و ۸۱۹ نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست دادند.
طاهری ادامه داد: از زمان شیوع کرونا تاکنون در شهرستان همدان ۲۴۲۲ نفر، اسدآباد ۱۵۶ نفر، بهار ۳۷۸ نفر، تویسرکان ۳۵۰ نفر، رزن ۲۲۰ نفر، درگزین ۹۳ نفر، فامنین ۹۲ نفر، کبودراهنگ ۳۸۸ نفر، ملایر ۱۱۵۵ نفر، نهاوند ۶۴۷ نفر و خارج از استان ۱۷۳ نفر به کرونا مبتلا شده اند.
وی با بیان اینکه آمار ابتلا و مراجعه به بیمارستان همچنان در حال افزایش است، تصریح کرد: هم استانی های عزیز می توانند با هر گونه علائم مشکوک به کرونا به مراکز ۱۶ ساعته منتخب برای ویزیت و معاینه مراجعه کنند، در این مراکز پزشک مقیم حضور داشته و معاینات به صورت رایگان انجام می شود.

 
  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today