باشگاه خبرنگاران/ معاون استاندار قزوین گفت: هیچ‌کدام از شهرستان‌های استان قزوین در فهرست ۴۳ شهرستان بحرانی قرار نگرفته است.

حبیبی معاون سیاسی، امنیتی استاندار قزوین با اشاره به انتشار فهرست ۴۳ شهر بحرانی در ارزیابی‌های وزارت بهداشت، افزود: این شهر‌ها مشمول ممنوعیت در گروه‌های چهارگانه کسب و کار‌ها و فعالیت‌ها می‌شوند، و هنوز هیچ‌کدام از شهرستان‌های استان قزوین در ردیف ۴۳ شهرستان بحرانی قرار نگرفته است.
او، گفت: برای مدیریت وضعیت کرونا، وزارت بهداشت دو نوع اقدام «محدودیت» و «ممنوعیت» را برای مشاغل و کسب‌وکار‌ها تعریف کرده است که ممنوعیت‌ها تنها شامل شهرستان‌های بحرانی خواهد بود.
حبیبی افزود: از آنجایی که هیچ یک از شهرستان‌های استان در لیست وزارت بهداشت نیست، لذا تمامی مناطق استان فعلاً تنها مشمول محدودیت در فعالیت‌ها می‌شوند.
جانشین و سخنگوی ستاد کرونای استان قزوین اضافه کرد: در استان قزوین در مشاغل، کسب‌وکار‌ها و فعالیت گروه‌های سه و چهار محدودیت‌هایی اعمال شده که این محدودیت‌ها در ستاد کرونای استان و مصوب و ابلاغ شده است.
حبیبی با اشاره به محدودیت‌های تصویب شده، اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نیمی از کارکنان خود را در طول روز به‌صورت نوبتی کاهش دهند، و در کاهش ظرفیت فعالیت نیرو‌ها نیز باید به نحوی مدیریت کنند که هیچ‌گونه خلل و کوتاهی در رسیدگی به امور مردم و ارباب رجوع ایجاد نشود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today