مهر/ رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ثبت ۱۰ مورد فوت دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه طی شبانه روز گذشته خبر داد.

مهدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بعد از ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۱۰۷ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به ۶ هزار و ۲۶۷ نفر رسید و هم‌اکنون ۸۵۲ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۷۰ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۰ هزار و ۲۰۹ نفر رسید.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۰ نفر است که ۶ مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه و ۲ نفر مربوط به شهرستان دالاهو است و در شهرستان‌های جوانرود و سرپل ذهاب هر کدام یک نفر جان خود را از دست دادند.
وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۸۱۸ نفر رسید.
محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۶ هزار و ۶۶۰ نفر بستری و ۱۴ هزار و ۷۷۳ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۱ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۵۷ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today