باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان، یک هزار و ۹۸ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۵۲۰ نفر است.
وی افزود: ۳۲۵ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۹۱ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۲۲ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱۴ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۶۸ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است. 
شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۸ هزار و ۹۱۸ مورد عنوان کرد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه ۱۰۱ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شدند، تصریح کرد: از این تعداد، ۷۸ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۷ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و ۶ مورد مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.
شفیعی افزود: دانشگاه‌های علوم پزشکی جیرفت و بم طی ۲۴ ساعت گذشته انجام آزمایش نداشته اند. 
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های قطعی ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را ۱۱ نفر اعلام و بیان کرد: ۱۰ نفر از شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان است.
شفیعی افزود: در مجموع از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان یک هزار و ۹۸ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmEAo3yl6Zm8Ow
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar