باشگاه خبرنگاران/ سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: تعداد سه واحد توزیع لاستیک خودرو به دلیل عرضه خارج از شبکه جریمه شدند.

پایدار، سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی ابراز کرد: سه واحد توزیع لاستیک خودرو اقدام به عرضه خارج از شبکه ۱۹۶ حلقه لاستیک کرده بودند که در مجموع افزون بر ۷ میلیارد ریال از سوی تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی جریمه شدند.
وی با بیان اینکه سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی در تشدید اقدامات نظارتی مصمم است، گفت: پس از جمع بندی مستندات و تشکیل پرونده تخلفاتی برای عرضه خارج از شبکه انواع لاستیک و ارجاع به مراجع ذی‌صلاح برای طی مراحل رسیدگی قانونی، رای قطعی و جریمه به میزان بیش از هفت میلیارد ریال صادر شد.
پایدار گفت: اقدامات نظارتی برای اقلام یارانه‌ای و کالا‌های اساسی همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت همه دستگاه‌های استانی و از طریق سامانه‌های نظارتی در حال پیگیری بوده و با متخلفان طبق قوانین موضوعه برخورد خواهد شد.
وی از شهروندان درخواست کرد در شرایط سخت اقتصادی کنونی هرگونه گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه را با شماره تلفن ۱۲۴ به تعزیرات حکومتی و نیز معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت  معدن و تجارت آذربایجان شرقی اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today