پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی شهرستان کاشان، از دستگیری سه نفر از اعضای باند سارقان حرفه ای ساختمان های نیمه ساز و کشف 31 فقره سرقت خبر داد.

حسین بساطی، فرمانده انتظامی شهرستان کاشان اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان های نیمه ساز در شهر "کاشان" بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی و آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی موفق شدند یک سارق را شناسایی و دستگیر کنند.
بساطی بیان کرد: سارق دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبه رو شد به 31 فقره سرقت از ساختمان های نیمه ساز با همدستی دو سارق دیگر اعتراف کرد.
وی ادامه داد: بلافاصله اکیپی مجرب از ماموران در این خصوص تشکیل و همدستان متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان با اشاره به اینکه این پرونده برای کشف دیگر سرقت های احتمالی در دست بررسی است، گفت: جدیت و مشارکت شهروندان در تامین امنیت، نقش به‌سزایی دارد که امید است شهروندان عزیز به محض مشاهده و آگاهی از حضور افراد مشکوک در اماکن خصوصی و نیمه کاره، بلافاصله با پلیس تماس و موضوع را اعلام کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today