پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف محموله لوازم خانگی و اقلام خوراکی احتکار شده به ارزش 30 میلیارد ریال در "خمینی شهر" خبر داد.

محمدرضا هاشمی فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار لوازم خانگی در یک انبار در شهرستان "خمینی شهر"، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی گفت: پس از اطمینان از صحت موضوع و با هماهنگی های به عمل آمده یک گروه از ماموران انتظامی همراه با کارشناسان اداره "صمت" به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی از انبار مورد نظر 120 کیسه برنج ایرانی، 90 کیسه برنج هندی، 130 دستگاه انواع یخچال، پنج دستگاه ماشین لباسشویی، 6 دستگاه تلویزیون و پنج دستگاه جاروبرقی همگی بدون ثبت اداره "صمت" که احتکار شده بودند، کشف شد.
هاشمی فر با اشاره به دستگیری دو نفر در این رابطه ادامه داد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 30 میلیارد ریال اعلام شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از تحویل متهمان این پرونده به مراجع قضایی خبر داد و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار کنند، برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنها نخواهد داد.
وی از شهروندان خواست، درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today