ایرنا/ رئیس هیات کشتی استان زنجان گفت: کشتی‌گیر مطرح و شاخص زنجانی به رغم توانمندی و شایستگی های بالای خود، شانس حضور در مسابقات جهانی صربستان را با باخت در مقابل کشتی‌گیر مازندرانی از دست داد.

عباس محمدی، رئیس هیات کشتی استان زنجان اظهار کرد: میثم نصیری کشتی‌گیر شایسته زنجانی در مسابقات انتخابی تیم ملی در خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران و در وزن ۶۵ کیلوگرم پای بر تشک مسابقات گذاشت توانست امیرحسین مقصودی را و پیمان بیابانی از تهران را به ترتیب با نتیجه ۹ بر یک و سه بر صفر از پیش روی بردارد اما در برابر امیرمحمد یزدانی، تن به شکست داد.
وی، اظهار داشت: نصیری به علت مصدومیت در مقابل مرتضی قیاسی از لرستان، کشتی نگرفت در نتیجه به عنوان نفر سوم این وزن معرفی شد که بطور قطع باخت در برابر کشتی گیر مازندرانی با نتیجه ۷ - ۴ چیزی از شایستگی هایش کم نخواهد کرد.     
محمدی یادآور شد: میثم نصیری از زنجان، امیرحسین مقصودی و پیمان بیابانی از تهران، امیر محمد یزدانی و شایان حمزه از مازندران و مرتضی قیاسی از لرستان در این وزن به مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شده بودند.
رئیس هیات کشتی استان زنجان با بیان اینکه این کشتی گیر زنجان به خاطر حضور در رقابت‌های لیگ و انجام تمرینات منظم و مرتب از آمادگی لازم برخوردار بود اما در اصل یک حریف قدر تمرینی برای خود نداشت، گفت: میثم نصیری در دور رفت این دوره از رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران توانست با نتیجه ۱۳ بر ۵ اکبر حیدری را شکست دهد.
محمدی افزود: رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان طی روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذر ماه سال جاری در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today