تسنیم/ رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: در یک ماه گذشته ۱۶۸ بازرسی از حدود ۵۴۰ مرکز تهیه و توزیع فروش مواد غذایی انجام شده که تعداد ۱۰ مرکز آن پلمب شده است.

حسن ذبیحی، رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان ابراز کرد: توسط بهداشت حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان نظارت بر 629 کارگاه و اداره و سازمان در شهرستان اردستان انجام شد که 147 مورد آن سهم ادارات و سازمان‌ها است و مابقی کارگاه‌های بزرگ هستند که در یک ماه مهر از این 147 مورد 205 بار بازرسی انجام شده است.
وی افزود: بعضی از بازرسی‌ها به صورت مشترک با فرمانداری بوده و مجموعا 37 نفر اخطاریه دریافت کردند که در آن سازمان‌ها و ادارات، پلیس به علاوه 10، یک مورد پیشخوان دولت، چهار مورد معاینه فنی و شماره‌گذاری پلاک دو مورد جایگاه سوخت، 11 مورد صنایع تولیدی بالای 25 نفر، 15 مورد بخش‌های کشاورزی و دامداری بوده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: بازرسی از کارگاه صنایع کوچک زیر 25 نفر که 474 نفر هستند انجام شده و وضعیت در ادارات و بانک‌ها نسبت به قبل بهتر و چنانچه قرار است از مردم رفتار خوبی را ببینیم اول باید در مجموعه ادارات آن را اجرا کنیم تا مردم از آن درس بگیرند.
وی ابراز کرد: پذیرفتنی نیست که یک مورد تخلف در اداره یا سازمانی به وجود بیاید و قانون همه یا هیچ انجام شود یعنی همه باید از ماسک استفاده کنند و هیچ کس و هیچ ارباب رجوعی بدون ماسک و بازرسی حق دریافت خدمت ندارد و قبلاً به صورت توصیه بوده و در حال حاضر به صورت قانون درآمده است.
ذبیحی در ادامه بیان کرد: در یک ماه گذشته 168 بازرسی از حدود 540 مرکز تهیه و توزیع فروش مواد غذایی انجام شده که تعداد 10 مرکز آن پلمب شده است و 39 مورد هم اخطاریه دریافت کرده‌اند.
وی تصریح کرد: با توجه به تحلیل‌های صورت گرفته بیش از 58 درصد مردم شهرستان اردستان از ماسک استفاده می‌کنند که این موضوع بسیار کم بوده و باید مردم هر چه سریعتر نسبت به رعایت مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در سطح شهرستان اردستان اهتمام ویژه‌ای را داشته باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today