عصر همدان/ روز گذشته یکی از شهروندان در منطقه پل میدان بار اقدام به خودکشی نمایشی کرده بود که به گفته رئیس سازمان آتش نشانی همدان بعد از حضور نیروها اعلام شد این خانم جوان پیش از حضور نیروهای امدادی خود اقدام به ترک محل کرده است.

روز گذشته در منطقه پل میدان بار یک خانم در رفتار پرخطری اقدام به ایستادن در کناره ی پل برای خودکشی کرد.
به دنبال انتشار ویدئو و تصاویر این اتفاق در فضای مجازی، مشخص شد خوشبختانه این اتفاق مدت زیادی طول نکشیده؛ لذا منتهی به هیچ حادثه ای نشده و این شخص قبل از وارد عمل شدن آتش نشان ها یا ماموران اورژانس اقدام به ترک مکان کرده است.
عباس اولیا سمیع، مسئول روابط عمومی اورژانس همدان در این باره گفت: قبل از رسیدن نیرو های اورژانس این فرد پشیمان و از محل رفته بود خوشبختانه سانحه ای رخ نداد و نیازی به ورود نیرو های اورژانس نبود.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان گفت: عصر روز گذشته یک مورد تماس از شهروندان در خصوص خودکشی دختری جوان از بالای پل میدان بار به مرکز ستاد فرماندهی داشتیم.
محمدصادق پورسینا افزود: از شهروندان تقاضا داریم به کلیپ ها و شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکنند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان ادامه داد: بلافاصله یک اکیپ از نیروهای امدادی ۱۲۵ به محل مورد نظر واقع در چهارراه میدان بار اعزام شدند، که بعد از حضور نیروها اعلام شد چنین فردی در محل مورد نظر وجود ندارد و هیچ اتفاقی نیفتاده و خبری نیست.
وی با تاکید بر تعداد تماس های مکرر به آتش نشانی گفت: بعضا پیش می آید دو جوان به خاطر مسائل مختلف و یا انتقام از یکدیگر حرکاتی را نمایشی انجام می دهند و هیچ قصدی هم ندارند فقط جو جامعه را متشنج می کنند.
رئیس آتش نشانی همدان گفت: از مردم تقاضا داریم به شایعات و کلیپ های منتشر در فضای مجازی توجهی نکنند.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar