باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی اسفراین از توقیف سه دستگاه خودرو حامل ۳ تن و ۹۰۰ کیلوگرم سنگ معدن قاچاق از نوع سرب به ارزش بیش از ۳۱۲ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید یگانه‌پور، فرمانده انتظامی اسفراین گفت: در راستای طرح عملیاتی مبارزه با استفاده غیرمجاز از معادن، ماموران پاسگاه پرکانلو در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی موفق به شناسایی دو دستگاه خودرو نیسان حامل سنگ معدن غیرمجاز از نوع سرب شدند.
وی با اشاره به اینکه ماموران این خودرو‌ها را در سطح حوزه استحفاظی روئیت و بلافاصله متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو‌ها مقدار ۲ تن و ۱۰۰ کیلوگرم سنگ معدن قاچاق کشف و ضبط شد.
سرهنگ یگانه پور با اشاره به اینکه در یک عملیات دیگر نیز ماموران از یک انبار در روستای نوشیروان مقدار یک تن و ۸۰۰ کیلوگرم سنگ معدن بلاصاحب را کشف و ضبط کردند، افزود: در این عملیات‌ها ۳ متهم دستگیر که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و خودرو‌های توقیف شده نیز راهی پارکینگ شدند.
فرمانده انتظامی اسفراین با بیان اینکه ارزش این مقدار سنگ معدن کشف شده بیش از ۳۱۲ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: اقدامات پلیس در راستای مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن در سطح شهرستان با قدرت ادامه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today