فارس/ مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: با نظر ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، نماز جمعه این هفته در سه شهرستان استان اردبیل اقامه نمی‌شود.

حجت الاسلام ناصر نصیری، مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل در این باره اظهار کرد: در پی اعلام ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا به جهت وضعیت قرمز، نماز جمعه در برخی مناطق استان اردبیل برگزار نمی‌شود.
وی افزود: در جهت حفظ سلامتی مردم و با نظر ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل و تائید نماینده ولی فقیه در استان  نماز جمعه این هفته در شهرستان‌های اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر و شهرهای لاهرود، رضی اقامه نخواهد شد.  
مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل تصریح کرد: نمازجمعه این هفته در بقیه شهرستان‌ها، مناطق و بخش‌ها برگزار می‌شود.                                       
وی تاکید کرد: انتظار می‌رود مردم عزیز استان نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نهایت همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد کاهش و از بین رفتن این ویروس منحوس در استان و کشور باشیم و در جهت ریشه‌کن شدن ویروس منحوس کرونا و شفای همه مریض‌ها در این فرصت ماه ربیع الاول دست به دعا می‌بریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today