پایگاه خبری پلیس/ رئیس پلیس راه استان اردبیل از برخورد 4 دستگاه خودرو در جاده "اردبیل-رضی" خبر داد و گفت: این حادثه 2 کشته و 6 مجروح بر جای گذاشت.

سرهنگ سیدمحمد صفوی، رئیس پلیس راه استان اردبیل در این باره اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در جاده "اردبیل-رضی"، بلافاصله ماموران پلیس راه و انتظامی به محل اعزام شدند.
وی افزود: ماموران پلیس راه و انتظامی با حضور در محل مشاهده کردند این حادثه به علت برخورد شدید 4 دستگاه خودرو شامل 2 دستگاه وانت نیسان، پژو 405 و سواری زانتیا روی داده که بر اثر این حادثه راننده وانت نیسان ها در دم جان باخته و راننده زانتیا و سواری پژو 405 به همراه 4 سرنشین زانتیا مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.
رئیس پلیس راه استان اردبیل تصریح کرد: تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیرمجاز راننده وانت نیسان و همچنین عدم رعایت فاصله طولی از سوی رانندگان زانتیا و پژو 405 علت این حادثه اعلام شده است.
سرهنگ صفوی خاطرنشان کرد: رانندگان به توصیه های ترافیکی پلیس توجه ویژه داشته و مشارکت با پلیس و قانونمندی را اصل مهم در پیشگیری از حوادث رانندگی تلقی کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today