باشگاه خبرنگاران/ معاون توسعه منابع استاندار سمنان گفت: اجلاسیه بزرگ نماز استان ۴ آذرماه، همزمان با میلاد امام حسن عسگری(ع) در سمنان برگزار می‌شود.

فاطمه منصوری، معاون توسعه منابع استاندار سمنان اظهار کرد: با پیروی از مکتب ناب اسلام و توجه به آموزه های دینی بتوانیم از پیروان واقعی شریعت محمدی و دین اسلام باشیم .
وی در ادامه با اشاره به هدف برگزاری جلسه مبنی بر تصمیم گیری در خصوص برگزاری اجلاسیه  نماز استان و تجلیل از فعالان و برگزیدگان استانی نماز گفت: بهره مندی کامل از تمامی ظرفیتهای مجازی و پیام‌رسان‌های بر بستر وب و همچنین استفاده از سامانه‌های فراگیری همچون سامانه شاد در آموزش و پرورش مورد تاکید است و باید با استفاده از این ظرفیت علاوه بر آشنایی کامل نوجوانان و جوانان با فرهنگ انسان‌ساز اسلام و همچنین پرداختن به ابعاد مختلف و گسترده ی نماز، تلاش کرد تا محتوایی مناسب و در خور توجه به مخاطبان ارائه گردد.
دراین راستا منصوری به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ماموریت داد تا با بررسی دقیق و بهره‌مندی از نظر کارشناسان و متخصصان نسبت به تولید و ارائه ی محتوای مناسب در فضای مجازی اقدام کرده و در نشر حداکثری آن بکوشد.
اجلاسیه نماز استان به همراه آئین تجلیل از فعالان و دستگاه‌های برتر استان در اقامه ی فریضه ی نماز و نیز جشنواره ترنم الهی در روز سه‌شنبه ۴ آذر ماه ۱۳۹۹ همزمان با سالروز میلاد امام حسن عسگری(ع) در شهرستان سمنان برگزار می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today