کردپرس/ رئیس صنعت معدن تجارت شهرستان مهاباد گفت: شب گذشته یک مراسم عروسی مهاباد حین برگزاری مراسم توسط اکیپ های گشت و بازرسی بهداشتی، لغو و با دستور دادستان محترم حکم قضایی برای داماد صادر شد.

کرونا می تازد و وضعیت مهاباد نگران کننده است. شهری که در اوایل شیوع بیماری در سطح آذربایجان غربی زبانزد همکاری و یاری متقابل گروه های مردمی بود اکنون در شرایطی بحرانی به سر می برد.
اوایل شیوع کرونا خیرین شهرستان به ساخت بیمارستان ۷۴ تختخوابی موقت از محل کمک‌های مردمی در سالن ۲ هزار نفری مهاباد برای آمادگی در شرایط بحرانی و مخصوص بیماران مشکوک و مبتلا به ویروس کرونا با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال اقدام کردند.
تولید و توزیع رایگان محلول های ضد عفونی توسط خیرین، تهیه بسته های حمایتی برای اقشار کم درآمد، تعطیلی خود جوش بازاریان و اصناف، همه و همه سبب شد تا کرونا تا حدودی عقب نشینی کند.
اما با تدوام شرایط سخت و بحرانی کرونا در کشور و لزوم زندگی با کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی، آهسته آهسته رعایت پروتکل های بهداشتی فراموش و عادی شد. دیگر کرونا آن هیولای سیاه وحشتناک روزهای ابتدایی شیوع نبود و مردم فراموش کردند که کوچکترین سهل انگاری در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی می تواند در بدترین حالت به قیمت جان خودشان و یا شهروندانشان تمام شود.
اکنون پس از ماه ها از شیوع کرونا در کشور، کرونا عادی شده، اما مرگ و میرها عادی نیست و مهاباد یکی از 43 شهرستان بحرانی کشور است که حدود یک هفته محدودیت های شدید اجتماعی در آن اعمال شده و مشاغل گروه دو و دو و چهار در این شهرستان تعطیل شده اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today