باشگاه خبرنگاران/ فرماندار دلیجان از اعمال محدودیت کرونایی در این شهرستان از امروز خبر داد.

وحید براتی زاده، فرماندار دلیجان با اشاره به قرار داشتن شهرستان دلیجان در مسیر رفت و آمد استان‌های مختلف گفت: پیرو شرایط فوق و تصمیمات اخذ شده از امروز مجدداً محدودیت‌هایی سختگیرانه در این شهرستان اعمال می‌شود.
براتی زاده تنها اصناف گروه یک اجازه فعالیت داشته و بسیاری از صنوف بسته خواهد شد، همچنین با افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، ماسک نمی‌زنند و مراسم‌هایی پر ازدحام برگزار می‌کنند، برخورد قانونی می‌شود.
او تصریح کرد: به منظور کاهش آمار ابتلا به کرونا، با همکاری هلال احمر ایستگاه‌های ارشادی در سطح شهرستان دلیجان به منظور هدایت و راهنمایی مردم برپا شده است.
افزایش ابتلای خانوادگی به کرونا در دلیجان
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلیجان هم گفت: تعداد مبتلایان، مراجعین سرپایی، آمار بستری و همچنین درگیری‌های خانوادگی در این شهرستان رو به افزایش است.
فردوسی افزود: پدیدار شدن شرایط فوق بحرانی در زمینه کروناویروس در این شهرستان نشات گرفته از عدم رعایت موازین بهداشتی از سوی مردم و برگزاری مراسم‌های پرتجمع است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلیجان بیان کرد: طبق آمار‌های امروز، ۴۴ بستری در بیمارستان شهرستان دلیجان وجود داشته و ظرفیت بخش ویژه بیمارستان تکمیل شده و بیماران بستری اورژانس نیز در انتظار انتقال به بخش هستند.
فرداد، شهردار دلیجان هم از به‌کارگیری امکانات لجستیک شهرداری برای ضدعفونی معابر و ادارات و مکان‌های عمومی خبر داد.
بیگی، رئیس شورای شهر دلیجان هم از تعطیلی تمامی بوستان‌های شهری و اماکن تفریحی دلیجان خبر داد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today