ایرنا/ نماینده مردم زنجان و طارم گفت: میزان حاشیه و اختلاف فروش خودرو در کارخانه و بازار طی یک سال گذشته در کشور ۱۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در این خصوص اظهار کرد: این رقم به اندازه یک پنجم بودجه کشور است و اگر مدیریت می شد و توزیع خودرو ناهوشمندانه انجام نمی‌شد، چنین وضعیتی را نداشتیم.
وی نبود سامانه‌های هوشمند اطلاعات را مشکلی اساسی در کشور عنوان کرد و ادامه داد: امروز امور همچنان به شیوه سنتی انجام می شود و با این روش مدام در مشکل خواهیم بود.
طاهری به موضوع کسری بودجه و تورم ناشی از آن در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: اگرچه در شرایط جنگ اقتصادی هستیم ولی عملکرد و رویکرد ما گاها متناسب با شرایط نیست.
نماینده مردم زنجان و طارم اشاره کرد: اگر زمانی که رهبر معظم انقلاب شعار اقتصاد مقاومتی دادند، مجلس و دولت این موضوع را جدی می گرفتند و اقتصاد مقام می‌شد، امروز این تکانه ها را نداشتیم.
وی اظهار داشت: مجلس و دولت در حوزه اقتصاد و معیشت طی این هفته چند کار انجام دادند که یکی از آنها تهاتر در خصوص ارز صادرات است که امکان تهاتر ارز به جای سامانه نیما، در واردات انجام شود و این موضوع در مورد نفت نیز مد نظر قرار گرفته است.

  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today