ایرنا/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: آموزشگاه‌های رانندگی سه شهرستان رزن، تویسرکان و نهاوند به منظور کاهش شیوع کرونا تعطیل شد.

سرهنگ علی فکری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان بیان کرد: آموزشگاه‌های رانندگی سایر نقاط استان همدان به جز سه شهرستان یاد شده باز بوده اما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعال هستند.
وی اضافه کرد: آموزشگاه های رانندگی در سه شهرستان رزن، تویسرکان و نهاوند تا زمان بازگشت وضعیت شیوع کرونا در این مناطق به شرایط عادی تعطیل بوده و با عبور از این شرایط مجدد بازگشایی می شود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان بیان کرد: همچنین برگزاری آزمون‌های آیین‌نامه و عملی گواهینامه در این شهرستان ها لغو شده است و تا اطلاع بعدی هیچگونه آزمونی در این سه شهرستان برگزار نمی شود.
سرهنگ فکری ادامه داد: ۴۲ آموزشگاه رانندگی در استان همدان فعالیت دارند که هشت مورد از این تعداد در سه شهرستان رزن، تویسرکان و نهاوند قرار دارند.
وی بیان کرد: هر چند آموزشگاه رانندگی در هفت شهرستان همدان همچنان فعال هستند اما تیم‌هایی به صورت مستمر اقدام به سرکشی و بازدید از این آموزشگاه‌ها و بررسی میزان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today