باشگاه خبرنگاران/ جدیدترین وضعیت بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان اعلام شد.
 
اسروش، سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان با اشاره به جدیدترین وضعیت بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان، اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته ۲ مورد فوتی دیگر به فوت شدگان با تست مثبت قطعی کرونا اضافه شد.
او با اشاره به مشخصات افراد فوت شده، تصریح کرد: آقای ۶۸ ساله ساکن جویم و همچنین آقای ۷۱ ساله ساکن روستای هرم، با سابقه دیابت و بیماری قلبی بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان جهرم فوت شده اند.
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه موارد مثبت بستری ۶ نفر است، اضافه کرد: تعداد بهبود یافتگان از بیماری کووید ۱۹ در ۳ شهرستان لارستان، خنج و اوز ۲ هزار و ۹۹۵ مورد است.
سرپرست روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه شهروندان فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند، افزود: مردم در خانه بمانند و تنها برای موارد ضروری از خانه بیرون آیند.
اسروش ادامه داد: شهروندان توصیه‌ها را جدی بگیرند، تا موفق به شکست این ویروس شوند.
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تعداد مبتلایان به کروناویروس در استان فارس از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا چهارشنبه ۷ آبان ماه، ۸۲ هزار و ۱۴۸ نفر بوده است و هزار و ۳۴۳ نفر جان خود را از دست داده اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online