ایرنا/ مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا(س) مهریز گفت: خانواده مرحومه اشرف زارع خورمیزی ۵۰۰ میلیون ریال هزینه های مراسم سالگرد مادرشان را برای خرید منبع ذخیره ساز اکسیژن به این واحد بهداشتی و درمانی که در شرایط کنونی بسیار حیاتی است، اهدا کردند.

سیدرسول محسن‌زاده، مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا(س) مهریز اظهار کرد: این بیمارستان برای کمک به بیماران به یک دستگاه اکسیژن ساز ۹۰۰ لیتری در هر دقیقه و همچنین یک مخزن ۱۵ هزار لیتری نیاز دارد.
وی ادامه داد: برای مشارکت در این امر مهم خیران استان می‌توانند با تلفن‌ها ۰۹۱۳۵۲۶۱۳۱۶ و ۰۹۱۳۱۵۲۵۲۸۴ تماس بگیرند و در کمک به بیماران بستری در بیمارستان کمک کنند . 
به گفته وی، برای واریز کمک‌ها، خیران می‌توانند از شماره حساب ۱۰/۷۵۳۲۷۸۳/۱ و شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۹۰۳۷۹ استفاده کنند که تامین هزینه ها نقش مهمی در معالجه بیماران دارد.
همچنین فرماندار مهریز اعلام کرد که برای خرید دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان ۱۰ میلیارد ریال بودجه نیاز است که در این مورد به همکاری خیران و مردم نوعدوست منطقه نیاز است.
رضا زارع زاده مهریزی افزود: در شرایط موجود و با توجه به آمار بالای بستری بیماران در بیمارستان از تمامی هموطنان با هر توان مالی تقاضا می‌شود کمک‌های خود را برای تامین منبع اکسیژن ساز به حساب موسسه خیریه بیمارستان واریز کنند.
وی علت اصلی شیوع کرونا در هفته‌های اخیر در شهرستان را دورهمی‌های خانوادگی، رعایت نکردن شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ذکر کرد و همکاری شهروندان و خانواده‌ها را برای پیشگیری و مهار کرونا ضروری دانست.

 
  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today