باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان فاریاب از کشف یک هزار و ۴۰۰ راس گوسفند قاچاق که در نقاط کوهستانی نگهداری می شدند، خبر داد.

یوسف سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان فاریاب گفت: ماموران انتظامی شهرستان فاریاب در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق احشام از نگهداری و حمل شبانه و غیرمجاز شمار زیادی گوسفند در یکی از نقاط کوهستانی مطلع شدند.
وی افزود: در این رابطه ماموران با انجام تحقیقات بیشتر دریافتند برخی افراد احشام سبک را از استان‌های اصفهان، فارس و کرمانشاه خریداری و آن‌ها را به منظور انتقال به استان هرمزگان و سپس قاچاق به کشور‌های حاشیه خلیج فارس در نقاط کوهستانی شهرستان فاریاب نگهداری می‌کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان فاریاب تصریح کرد: در این رابطه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی در نقاط صعب العبور محدوده شهرستان فاریاب از یک آغل بیابانی بیش از یک هزار و ۴۰۰ راس گوسفند کشف و در این رابطه سه نفر که اهل استان اصفهان بودند را دستگیر کردند.
سلیمانی گفت: در ادامه مشخص شد این افراد دام‌ها را به فرد دیگری فروخته اند تا آن‌ها را به تدریج از طریق کامیونت و خودرو‌های وانت و سواری به استان هرمزگان منتقل کنند که تلاش برای دستگیری این فرد و سایر افراد مرتبط با این باند ادامه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmEAo3yl6Zm8Ow
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar