ایسنا/ فرمانده انتظامی لنگرود از شناسایی و کشف یک انبار لوازم خانگی احتکار شده به ارزش پنج میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید نیکویی فرمانده انتظامی لنگرود در جمع اصحاب رسانه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر احتکار لوازم خانگی در شهر لنگرود، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی به صورت گسترده تحقیقات لازم در این زمینه را آغاز کرده و موفق به شناسایی محل دپو کالاهای احتکاری شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به انجام هماهنگی‌های قضایی افزود: ماموران آگاهی در بازرسی از این انبار، ۳۰۲ قلم انواع لوازم خانگی شامل، ۱۵۳ دستگاه هود، ۱۱۷ دستگاه سبزی خوردکن، ۱۱ دستگاه اجاق گاز، ۷ دستگاه یخچال، ۶ دستگاه ماشین لباسشویی، یک دستگاه جارو برقی، یک دستگاه سبزی خردکن، سه دستگاه مانیتور و چهار دستگاه کولر را کشف کردند.
سرهنگ نیکویی با بیان اینکه در این رابطه متهم ۳۱ ساله پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را بیش از ۵ میلیارد ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود به تلاش مستمر پلیس در برخورد با قاچاقچیان کالا و مخلان نظام اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: شهروندان در صورت اطلاع از وجود انبارهای قاچاق و احتکار کالا، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today