فارس/ فرماندار رامشیر اظهارات شهروند رامشیری در اعتراض به وضعیت سیستم سرمایشی سردخانه را تکذیب و این مسئله را بهانه‌ای برای بهره‌برداری رسانه‌های معاند دانست.

سالم عبادی، فرماندار رامشیر با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی دررابطه با گلایه شهروند رامشیری از قطعی برق سردخانه این شهرستان و ارائه خدمات ضعیف اظهار کرد: گفته‌های منتشر کننده کیپ اعتراضی به هیچ وجه صحت ندارد و قطعی برق سردخانه تنها برای 3 ساعت و در بازه زمانی 7 الی 10 صبح به علت انجام اورهال تعمیر سیستم برق‌رسانی بوده که با هماهنگی قبلی انجام شده است.
وی افزود: انجام این تعمیرات نیز به منظور آماده‌سازی تاسیسات برق‌رسانی در ایام زمستان و جلوگیری از قطعی برق در ایام بارندگی پیش‌رو بوده است که با توجه به نبود هیچ فوتی در چند روز گذشته آغاز شده بود.
فرماندار رامشیر به تشریح دیگر جزئیات این موضوع پرداخت و گفت: در خصوص تجهیزات سردخانه نیز، بنا به گفته شهردار رامشیر، چندین یخچال نیز طی چند مدت اخیر خریداری و تحویل شده است، از این رو خرابی سیستم سرمایشی کاملا کذب است، چرا که جسد فرد متوفی شب گذشته در همین سردخانه نگهداری شده است.
عبادی خاطرنشان کرد: تهیه کلیپ اعتراضی توسط این شهروند خواسته یا ناخواسته موجب سوءاستفاده رسانه‌های معاند شده در صورتی که با مطالبه‌گری و پیگیری صحیح شهروندان از مسئولین شهرستان قطعا این مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن حل می شد.
وی در پایان یادآور شد: خوشبختانه جسد فرد متوفی که دچار سانحه شده بود، شب گذشته بدون هیچ مشکلی در سردخانه شهرداری، نگهداری و امروز مراسم تدفین نیز انجام شد، با این وجود به شهردار نیز تاکید شده است برای جلوگیری از بروز مشکل در مواقع اضطراری، ژنراتوری نیز تهیه و در محل سردخانه نصب کند.
در فیلم منتشر شده در فضای مجازی، یکی از بستگان متوفی مدعی بود جسد به علت قطعی برق و خرابی تمامی سیستم سرمایشی سردخانه، روی زمین و با چند تکه یخ نگهداری شده بود و علت این جریان را سهل‌انگاری مسئولین شهرستان عنوان کرده بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today