ایرنا/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با استاندار جدید این استان گفت: در تلاش باشید از نیروهای جوان حزب الهی و متخصص در استانداری استفاده کنید تا با ابتکار، خلاقیت و هم فکری وضعیت استان را بهبود بخشید.

آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با محمدصادق معتمدیان اظهار کرد: استان خراسان رضوی هم از نظر سیاسی و هم از نظر معنوی که وابسته به زیارت حضرت امام رضا(ع) است وضعیت خاصی نسبت به تمام کشور دارد. 
وی ادامه داد: اقتصاد مشهدالرضا(ع) وابسته به زیارت است و در این برهه که امکان حضور زائر بسیار کم است، دچار ضربه اقتصادی شده که با همراهی استاندار قبلی توانستیم بخشی از این ضررها را جبران کنیم. طبق فرموده رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی هم در تلاش بودیم تا این اقتصاد را در استان پیاده کنیم که نیازمند تلاش مستمر است.
امام جمعه مشهد گفت: استان خراسان رضوی به خاطر وجود مقدس حضرت امام رضا(ع) در ارتباط با تمام دنیاست که این امر نیازمند برنامه ریزی های دقیق است تا شهر بیشترین بهره اقتصادی را ببرد. در استان خراسان رضوی فرصت‌های طلایی و ظرفیت‌های بسیار وجود دارد که می‌تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی و بیکاری را حل کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar