ایرنا/ علیرضا شریعت از سوی استاندار مازندران به عنوان فرماندار جدید شهرستان آمل منصوب و امروز پنجشنبه طی آیینی معرفی شد.

حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در آیین معارفه فرماندار جدید آمل گفت: توجه به معیشت مردم باید اولویت همه برنامه ریزی مدیران قرار گیرد.
حسین حسن نژاد با بیان اینکه مدیران باید مردم را در تصمیم سازی و اجرای برنامه ها مشارکت دهند، افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند مدیریت خلاقانه، متحد و راهگشا هستیم.
وی شناسایی ظرفیت های منطقه ای را برای مسئولان و مدیران ضروری دانست و تاکید کرد: دولت به دنبال مدیریت یکصدا نیست بلکه نیاز به مدیریت متحدکننده و انسجام بخش دارد.
حسن نژاد هم افزایی میان دستگاه های مختلف و بخش خصوصی و مردم را لازمه عبور از مشکلات اقتصادی دانست و افزود: هیچکس حق ندارد دستاوردهای کشور را فردی تفسیر کند.
وی به ویروس کرونا با عنوان آسیب زننده ترین مساله اقتصادی اشاره کرد و گفت: مدیریت کرونا نیاز به درک، هوشیاری و بهداشت جمعی دارد.
معاون استاندار مازندران با انتقاد از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جلسات رسمی ، از مدیران خواست که به عنوان الگوی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی سختگیر باشند.
علیرضا شریعت پیش از این فرماندار محمودآباد بود.

سیدجعفر رسولی که پیش از این فرماندار آمل بود بازنشسته شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today