مهر/ استاندار مازندران گفت: سطح اراضی صنعتی استان با تکمیل شهرک هزار هکتاری شرق مازندران ۱۰۰ درصد افزوده می شود.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران شامگاه پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان با اظهار اینکه اعتبار شهرک هزار هکتاری شرق استان باید تأمین شود، گفت: با تکمیل و ساخت این شهرک، اراضی صنعتی استان ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت.
وی ایجاد شهرک‌های جدید در مناطق غربی، مرکزی و بالادست را جزو اولویت‌های اقتصادی در استان ذکر کرد و گفت: استقرار صنایع در شهرک‌های صنعتی نیازمند برنامه ریزی و نیازسنجی است.
استانداری مازندران توسعه شهرک ۶۰ هکتاری تشبندان و ۲۰ هکتاری گردشگری در رامسر را جمله برنامه‌ها بیان کرد و گفت: با اضافه و توسعه این شهرک‌ها مشکل تراکم واحدهای صنعتی در شهرک‌ها برطرف می‌شود.
حسین زادگان درباره پردیس پارک علم و فناوری در استان نیز گفت: این پردیس سبب اجرای صدها طرح مرتبط در حوزه سلامت می‌شود و ظرفیت‌های استان را افزایش خواهد داد.
وی در بخشی از سخنانش با تقدیر از تلاش‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در راستانی توسعه تولید و اشتغال استان گفت: این ستاد تلاش‌های قابل توجهی در توسعه اشتغال، مهار سیل و کرونا در استان داشته است.
وی همچنین از ورود بنیاد برکت برای احیای کارخانه نساجی خبر داد و گفت: بیش از ۱۰۰ درصد طرح‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان محقق شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today