باشگاه خبرنگاران/ فرماندار پیرانشهر گفت: به دلیل افزایش شیوع بیماری کرونا در این شهرستان محدودیت‌های جدیدی از امروز جمعه به مدت یک هفته ایجاد شده است.

سیدعلی ترابی، فرماندار پیرانشهر اظهار کرد: با توجه به افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از کرونا در این شهرستان و پرشدن ظرفیت بیمارستان از بیماران کرونایی و به منظور کنترل این روند تصمیماتی برای ایجاد محدودیت‌های بیشتر تردد در برخی معابر و تعطیلی برخی اصناف گرفته شد.
وی با اشاره به فوت ۷۰ نفر در این شهرستان بر اثر بیماری کرونا، افزود: این محدودیت‌ها از امروز جمعه به مدت یک هفته اجرایی خواهد شد و طی آن مسیر‌های پرتردد شهر شامل، خیابان استقلال غربی تا پنج‌راه امام، خیابان قدس از تقاطع چهار راه معلم تا چهار راه ایثارگران، خیابان‌های آزادی شرقی و آزادی غربی، خیابان امام از سه‌راهی جمهوری اسلامی تا تقاطع استقلال غربی، خیابان ۱۵ خرداد شمالی مسدود شد.
فرماندار پیرانشهر اضافه کرد: همچنین همه مشاغل به جز سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، داروخانه‌ها و مشاغلی که مایحتاج اصلی مردم را تامین می‌کنند به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.
ترابی افزود: با هماهنگی ایجاد شده با ماموستایان شهرستان، نماز جمعه در هیچ کدام از مساجد شهر و روستا برگزار نخواهد شد و از ورود گردشگران به تمامی تفرجگاه‌های این شهرستان جلوگیری خواهد شد.
وی با اشاره به تعیین ۱۰ اکیپ گشت و نظارت در سطح این شهرستان، ادامه داد: با متخلفان و کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند و به محدودیت‌های اعمال شده پایبند نباشند مطابق قانون برخورد خواهد شد.
فرماندار پیرانشهر در ادامه با اشاره به تاثیر برگزاری مراسم عروسی و ختم در شیوع کرونا در این شهرستان، گفت: برگزاری این مراسم ممنوع است و با میزبانان آن برخورد قانونی خواهد شد و در صورت برگزاری این مراسم در خانه باغ‌ها خدمات شهری از جمله برق این مکان‌ها نیز قطع خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today