رکنا/ فرمانده انتظامی زابل از دستگیری باند سارقان زورگیری در این شهرستان خبر داد.

احمد ثمره حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان زابل گفت: در پی وقوع چند فقره زورگیری در سطح شهر زابل توسط سه فرد ناشناس موضوع در دستور کار ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان به‌وسیله یک دستگاه موتورسیکلت سوژه مورد نظرخود را در محل‌های تاریک و خلوت انتخاب و در یک فرصت مناسب با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت و زورگیری وجه نقد و تلفن همراه آن‌ها می‌کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان زابل تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۱ به منظور پیشگیری از سرقت‌های مشابه و دستگیری سارقان، گشت‌های هدفمندی را در سطح شهرستان راه اندازی کردند.
حسینی در ادامه گفت: تلاش پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه شب گذشته در یکی از واحد‌های گشت، هنگام گشت زنی در خیابان هیرمند این سه سارق را مشاهده و پس از تعقیب و مراقبت در خیابان هیرمند دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان زابل با اشاره به کشف یک قبضه سلاح سرد در بازرسی از سارقان، بیان کرد: متهمان دستگیر شده که ۱۹، ۲۱ و ۲۲ سال سن داشتند در کلانتری با توجه به ادله و مستندات پلیسی به هفت فقره سرقت گوشی موبایل و وجه نقد با تهدید سلاح از شهروندان اعتراف کردند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today