رکنا/ فرمانده انتظامی شهرستان میرجاوه از دستگیری یک سارق مسلح تحت تعقیب خبر داد.

حسن سرگزی، فرمانده انتظامی شهرستان میرجاوه گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهرستان و وقوع سرقت‌های مشابه در سطح شهرستان‌های همجوار موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان خبر داد.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیقات تخصصی خود دریافتند که عاملان این سرقت‌ها از شهرستان‌های مجاور وارد این شهرستان شده و اقدام به سرقت می‌کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان میرجاوه تصریح کرد: مأموران در پی فعال کردن ایست و بازرسی مقطعی در ورودی و خروجی و نقاط حساس شهرستان به یک دستگاه پژو 405 مشکوک شده و قصد توقیف آن را داشتند که خودرو بدون توجه به ایست مأموران از محل متواری شد.
این مقام انتظامی در ادامه گفت: سرانجام ماموران این یگان در قالب اکیپ‌های مجهز از پلیس اطلاعات و مواد مخدر و پلیس آگاهی با رعایت تمامی جوانب موفق به دستگیری راننده خودرو شده و در بازرسی خودروی توقیفی تعداد دو قبضه سلاح کلاش با یک خشاب و ۱۲ تیر جنگی و دو قبضه کلت کمری با مهمات مربوطه را کشف کردند.
سرگزی بیان کرد: متهم که پس از انتقال به پلیس آگاهی چیزی برای کتمان نداشت به فعالیت بزهکارانه خود معترف شد و در ادامه تحقیقات به ۵۳ فقره سرقت مسلحانه در سطح شهرستان و شهرستان‌های خاش و سراوان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان میرجاوه بیان کرد: متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today